Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt
W roku szkolnym 2013/2014
I miejsce - klasa IV TL
-
Wilk Karolina
-
Kanar Agnieszka
-
Lędźwa Agnieszka
-
Frańczyk Aneta
-
Kruk Patrycja
-
Dziewa Katarzyna
II miejsce – klasa III Tż
-
Chylińska Karolina
-
Czuryszkiewicz Sylwia
-
Maliszewska Monika
-
Wilkołek Karolina
-
Woźniak Żaneta
III miejsce – klasa II Tż
-
Dejnek Magdalena
-
Gągoł Magdalena
-
Krzysiak Weronika
-
Kołkowicz Ewelina
-
Psujek Patrycja
-
Woś Natalia
IV miejsce – I TL, TH
-
Góźdź Malwina
-
Skrajnowska Jolanta
-
Dul Emilia
-
Beć Magdalena
-
Bród Patrycja
-
Charytańska Iwona
-
Orysz Agata
|
|
Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej chłopców 2013 / 2014
I miejsce – klasy III TKU, IV Tż, IV Th 1. Pomałecki Sebastian 2. Lis Kamil 3. Misztal Filip 4. Stańczyk Przemysław 5. Nowak Mateusz 6. Walczak Łukasz 7. Możdżeń Mateusz
II miejsce – klasa II TL 1. Podstawka Konrad 2. Badach Krystian 3. Solpa Rafał 4. Dudek Bartłomiej 5. Bartoszek Adrian 6. Grzegorczyk Maciej 7. Bojanowski Mateusz 8. Harasim Rafał 9. Pluskota Łukasz
III miejsce – klasy I K, I Tż 1. Żyła Adrian 2. Sendłak Mateusz 3. Kagankiewicz Piotr 4. Bednarski Jakub 5. Gileta Mateusz 6. Jasieczek Dawid 7. Szkudlarek Nikodem - I Th
|
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Piaskach. Rozgrywki miały miejsce 23.10.2013 r. Dominika Charytańska z klasy 1 tż zdobyła III miejsce - gratulujemy!
Wyrazy uznania również dla Rafała Solpy i Jakuba Bednarskiego - Panowie nie przywieźli medali, ale walczyli dzielnie. |
W dniu 26 września 2013 r. reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdnikiu zajęła III miejsce. Autorami sukcesu są: Rafał Feret, Dawid Rozwałka, Piotr Skowron, Rafał Bartoszuk, Patryk Krzeski, Konrad Mendzelewski, Konrad Podstawka, Mateusz Kołodziejczyk, Bartłomiej Dudek, Adrian Huk, Jakub Bedbarski. Gratulujemy! |
Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców
I miejsce – klasy III Tżh, III TL
- Pomałecki Sebastian
- Lis Kamil
- Chowicki Krzysztof
- Krzywicki Konrad
- Wielkoliński Krystian
|
II miejsce – klasy III TKU, II TKU
- Piasecki Damian
- Szabłowski Artur
- Wojtal Piotr
- Misztal Filip
- Stańczyk Przemysław
- Nowak Mateusz
|
III miejsce – klasa I TL
- Podstawka Konrad
- Solpa Rafał
- Badach Krystian
- Bartoszek Adrian
- Grzegorczyk Maciej
- Opaliński Michał
- Harasim Rafał
- Dudek Bartłomiej
|
IV miejsce – klasa I TH
- Bielak Marek
- Harytanowicz Filip
- Kociuba Damian
- Karmelak Michał
- Myśliwiec Damian
- Śliwiński Robert
|
Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt
I miejsce – klasa III LP
- Ptak Monika
- Grzesiuk Aleksandra
- Malesa Marlena
- Szurek Dominika
- Jaszcz Aleksandra
- Wójtowicz Dominika
- Golik Ilona
|
II miejsce – klasa III TL
- Wilk Karolina
- Kanar Agnieszka
- Lędźwa Agnieszka
- Frańczyk Aneta
- Stręfner Paulina
- Dziewa Katarzyna
- Kruk Patrycja
|
III miejsce – klasa III TKU
- Borowiec Samanta
- Broniek Arleta
- Gorzel Emilia
- Jaromin Ewelina
- Motyl Katarzyna
- Zawadzka Dorota
- Pasternak Kinga – II TKU
|
W rozgrywkach o Mistrzostwo Szkoły wzięły udział również reprezentacje klas I Tż, I TL, II TŻ, III TŻh
|
|
|
|
|
Strona 6 z 7 |